Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Podręczniki

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

Ważne linki

 

 

 

Aktualny zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice:

1. Stanisław Kocoń - prezes

2. Jerzy Dunaj - wiceprezes

3. Gerard Malcher - członek

4. Agata Zyzańska - członek

5. Iwona Sowa - członek

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Burgrabicach została powołana do działania na wniosek Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice dnia 8 sierpnia 2001 roku.

Prezesi SRWB

Pierwszym prezesem SRWB został pan Grzegorz Kamiński.

Zmiana na tym stanowisku nastąpiła dnia 1 września 2003 roku. nowym prezesem został pan Stanisław Kocoń i jest nim nadal.

Dyrektorzy Szkoły

Dnia 3 września 2001 roku funkcję dyrektora objął pan Jerzy Dunaj.

Od 19 listopada 2002 roku funkcje te przejęła pani Jolanta Kulik - Kowalik i sprawowała ja do 31 sierpnia 2007 roku.

Od 1 sierpnia 2007 roku dyrektorem szkoły była pani Janina Czeczil.

Obecnie funkcje dyrektora sprawuje pani Justyna Pruszkowska, która rozpoczęła swoją misję 1 lipca 2009 roku.